+370 692 10009 info@metalurga.lt

Kaip išsirinkti meistrus savo tvorai?

Publikuota: 2019-04-27

metalurga varstomi vartaiPrireikė tvoros ar kiemo vartų? Kadangi tai yra ilgalaikis statinys, rinktis medžiagas ir montuotojus vertėtų itin atsakingai. Sutikite – rasti kokybiškai, sąžiningai, nebrangiai dirbančius meistrus ir neužkibti ant sukčių „kabliuko“ nėra lengva. Kaip išvengti apgaulės?

 

Kaip klientai dažniausiai ieško tvoros ar kiemo vartų?

Geriausiai veikiantis, patikimiausias ir greičiausias būdas yra pažįstamų žmonių rekomendacijos. Jei pastarieji liko patenkinti tvoros ar kiemo vartų betonavimo, montavimo darbais, jos išvaizda ir kaina – didelė tikimybė, kad ir Jums neteks nusivilti. Kitas itin populiarus paieškų šaltinis – skelbimai. Čia nepatyręs žmogus susiduria su dideliu informacijos srautu, nes besiskelbiančių ir gražiai teikiamas paslaugas aprašančiųjų yra labai daug.

Skaityti...

Dažymo būdas, ar verta taupyti?

Publikuota: 2016-07-23

Miltelinis dazymas

Dažnai klientai susiduria su klausimais: koks būdas geriausias dažymui? Ar cinkuoti? Ar cinkuoti ir dažyti? Kaip dažyti? Šlapiuoju būdu ar milteliniu? Koks būdas ilgiausiai apsaugos nuo metalo korozijos? Į visus klausimus atsakysime atvirai ir be užuolankų.

Skaityti...

Kiemo vartai - kodėl slankiojantys?

Publikuota: 2016-04-30

Kiemo vartai

Dažnai klientai klausia mūsų, kokius vartus pasirinkti: varstomus ar slankiojančius. Klausimas dažniausiai susidaro iš kelių dalių: Kurie pigesni? Kurie praktiškesni? Ir kuriuos įmanoma sumontuoti esamomis sąlygomis? Prieš atsakant į šiuos bei kitus klausimus dažniausiai klientų klausiame: Kokio pločio vartai Jums reikalingi? Kokio dydžio kiemas? Ar prie vartų kieme bus laikoma mašina ar kiti daiktai? Kiek turime vietos fasadinėje pusėje nusistumti vartams? Bei kitos reikalingos informacijos, kurią įsisavinę galime klientui geriausiai patarti kokio tipo vartai tinkamiausi.

Kainos santykis. Lyginant kainas su automatika ir montavimo darbais, slankiojantys vartai gali būti brangesni apie 20 procentų. Tačiau dėl praktinio naudojimo, paprastesnės mechaninės dalies aptarnavimo ir kiemo vietos taupymo, jie yra tikrai patrauklesnis sprendimas nei varstomi.

Skaityti...

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Sprendimas: Andrius Daknys