+370 692 10009 info@metalurga.lt

Metalurga —  jau 10 metų sėkmingai rinkoje dirbanti ir klientų pasitikėjimą pelniusi profesionalų komanda. Šiandieninėje rinkoje esame viena iš nedaugelio kompanijų, kurios specializuojasi kokybiškų metalo konstrukcijų gamybos srityje. Mūsų produkcija ir paslaugos skirtos ne tik įvairią veiklą vykdančioms bendrovėms, bet ir pavieniams vartotojams. Ieškodami ilgaamžės, kokybiškos tvoros, balkonų turėklų, laiptų ar lengvai valdomų kiemo vartų, užsakovai kreipiasi į mūsų specialistus, kurie visada pasirengę įgyvendinti tiek įprastas, tiek išskirtines, nestandartines idėjas, neretai pranokstančias jų lūkesčius. 

Mūsų vizija — tapti patikimiausia metalo gaminių lydere Lietuvoje.

Mūsų misija — dirbti atsakingai ir profesionaliai, remiantis lanksčiu reagavimu į klientų poreikius, ieškant optimaliausių kainos ir kokybės variantų.

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus? 

Sukaupta ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti geriausius gamybos sprendimus.

metalurga.lt - prekyba

Projektų valdymas. Įdiegtos naujausios ERP sistemos leidžia pažangiai valdyti projektus: klientui suteikiama naujausia ir tiksli informacija apie jo užsakymo būseną bei galimybė online rėžimu stebėti, kaip vykdomas ir kokiame jis etape.

 
metalurga.lt - gamyba

Gamyba. Mūsų darbo specifika - iš gamintojo tiesiai vartotojui. Užsakydami produkciją iš pirmų rankų, o ne iš perpardavėjų, bendraujate tiesiai su gamintoju ir gaunate geriausią kokybę už optimaliausią kainą.

 
metalurga.lt - montavimas

Montavimas. Visus montavimo darbus atlieka mūsų komandos. Dėl to suteikiame greitesnį darbų atlikimo terminą, bei kokybiškiau atliekame darbą.

 
metalurga.lt - garantija

Garantija. Visas paslaugas: nuo užsakymo priėmimo iki produkto sumontavimo atliekame patys. Didžiuojamės galėdami tai daryti ir esame užtikrinti dėl savo darbų kokybės. Todėl visoms savo suteiktoms paslaugoms suteikiame garantiją.

 
metalurga.lt - servisas

Servisas. Teikiame pogarantinio remonto paslaugą ne tik savo, tačiau ir kitų įmonių produkcijai.

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Sprendimas: Andrius Daknys