+370 692 10009 info@metalurga.lt

akcija

"Metalurga" — jauna, energinga ir šiuolaikiška kompanija, susikūrusi 2006-ųjų metų pradžioje. Šiandien rinkoje esame viena iš nedaugelio kompanijų, kurios  specializuojasi patikimų metalo konstrukcijų gamybos srityje.  Mūsų  produkcija ir paslaugos skirtos ne tik įvairią veiklą vykdančioms bendrovėms, bet ir pavieniams vartotojams. Ieškodami ilgaamžės, kokybiškos tvoros, balkonų turėklų, laiptų ar lengvai valdomų kiemo vartų, užsakovai kreipiasi į mūsų specialistus, kurie visada pasirengę įgyvendinti tiek įprastas, tiek išskirtines, nestandartines idėjas, neretai pranokstančias jų lūkesčius. 

Mūsų vizija — būti patikimiausia, stipria ir lyderiaujančia kompanija metalo gaminių rinkoje, maksimaliai tenkinančia Lietuvos ir užsienio klientų poreikius.

Mūsų misija — dirbti atsakingai ir profesionaliai, remiantis lanksčiu reagavimu į klientų poreikius, ieškant optimaliausių kainos ir kokybės variantų.

Mūsų dėmesio centre — klientas. Sukaupta ilgametė ambicingų  profesionalų patirtis leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus ir jų įgyvendinimo būdus kiekvienam. Vadovaudamiesi profesiniu tobulėjimu, tikėdami savo išskirtinumu, bei perspektyvių sumanymų vedami, siekiame geriausio abipusio rezultato! Aukščiausia kokybė, ilgaamžiškumas, patikimas, patrauklus ir pageidavimus atitinkantis rezultatas, kainos suderinamumas — tokie pagrindiniai reikalavimai, kuriuos keliame savo produkcijai.

Apsilankę įmonės ekspozicijų aikštelėje Kaune, Plytinės g. 52, įsitikinsite produkcijos  kokybiškumu, būsite maloniai konsultuojami bei kartu su mūsų komanda rasime Jums parankiausią ir geriausią sprendimą! 

"Metalurga" — mes dirbame Jums!

 

akcija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Sprendimas: Andrius Daknys